GPS: » » » Yokohama збудує завод вантажних шин в Америці
Yokohama збудує завод вантажних шин в Америці
Yokohama Rubber Co. побудує новий завод вантажних/автобусних шин у США, щоб задовольнити попит на відновлювані паливноефективні покришки на місцевому ринку.
Згідно з планом компанії, новий завод, на чиє будівництво буде виділено близько 300 мільйонів доларів, буде мати потужність в 1 мільйон шин на рік. Будівельні роботи повинні початися вже у вересні цього року, а старт виробництва запланований на жовтень 2015 року. Як очікується, завод буде розташований в місті Вест-Пойнт (Міссісіпі), і зараз Yokohama чекає офіційного дозволу від влади штату.

Yokohama збудує завод вантажних шин в Америці


Японська компанія відзначає, що на ринку Північної Америки були дуже добре прийняті шини під брендом Yokohama, які суміщають високу придатність до відновлення з паливною економічністю. Зараз yokohama шины поставляються на північноамериканський ринок через GTY Tire Co., Спільне підприємство, що спеціалізується на виробництві вантажних/автобусних шин, а також за допомогою експорту з Японії та Таїланду.

Враховуючи останні тенденції, керівництво Yokohama вирішило, що виникла необхідність будівництва нового заводу в регіоні, так як компанії потрібно задовольнити зростаючий попит на шини марки Yokohama. Крім того, таке рішення відповідає стратегії «місцеве виробництво для місцевого споживання», яку Yokohama зараз впроваджує в різних країнах світу, в тому числі в Росії.
Спочатку новий завод буде розміщений на площі 200 га, але надалі Yokohama може збільшити виробничі площі в чотири рази, якщо в цьому буде необхідність, додали в компанії.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне