GPS: » » » Як правильно вибрати лобове скло
Як правильно вибрати лобове скло
Лобове скло автомобіля найчастіше піддається заміні. І це не дивно, адже воно найвразливіше з усіх. Під час руху автомобіля, на нього чинять вплив тиск повітря, удари комах і дрібних каменів з під коліс машин що рухаються попереду. Для того щоб правильно вибрати лобове скло автомобіля, необхідно дотримуватися наступних правил. Від того, наскільки вірний ваш вибір, буде повністю залежати ваша безпека.

Як правильно вибрати лобове скло


  1. Якщо поверхня скла має невеликі пошкодження, то можна зробити ремонт лобового автоскла. Не варто купувати скло з рук, так його зовнішня поверхня може містити в собі різні вади, у вигляді подряпин, потертостей і слідів від ПВБ плівки.
  2. При покупці скла в магазині, слід звернути увагу на наявність маркування. Зазвичай вона розташовується в одному з його кутів. Якщо маркування відсутнє, то, швидше за все це підробка. Краще вибирати стандартні скла. Якщо придбати виріб, що пройшов якусь модифікацію, то є шанс, що триплекс в майбутньому може лопнути, або почне пропускати вологу в салон автомобіля.
  3. При покупці, переконайтеся, що скло виготовлене за технологією "триплекс". Таке скло більш безпечне, тому що утримує в собі осколки, і не дає їм можливість поранити людину. Це досягається за рахунок його багатошаровості. Також можна придбати одношаровий сталініт. Скло такого типу розбивається на дрібні осколки, які не здатні поранити людей, що знаходяться в салоні автомобіля.
  4. Пам'ятайте, що після покупки за склом слід дуже акуратно доглядати. Легше зберегти його в цілості й схоронності, ніж купити нове.

Як захистити себе від покупки бракованого товару:

Навіть якщо ви купуєте скло світових брендів, завжди є можливість придбати браковану продукцію. Для того щоб цього не сталося, необхідно при покупці виконати ряд процедур.

Для початку зробіть візуальний огляд скла. Подивіться на нього під різними кутами, це дозволить виявити найменші нерівності. Його краї повинні бути рівно оброблені, без врізів і задирів, тому що це потенційний початок майбутньої тріщини. На маркуванні повинні бути вказані рік, і виробник товару. Переконайтеся, що скло не спотворює зображення. Даний тип браку зустрічається найчастіше. Воно має бути повністю прозорим і не мати ознак помутніння.

Купуючи нове скло, можете, і набір для ремонту автоскла купити. Це дозволить у майбутньому усунути найменші пошкодження відразу після їх утворення.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне