GPS: » » Німець відповість за корейський дизайн
Німець відповість за корейський дизайн
Питання про авторство зовнішності нових автомобілів Kia і Hyundai перестали бути риторичними. Колишній дизайнер Audi і VW займеться зовнішністю всіх масових корейців.

Німець відповість за корейський дизайн

Пітер Шрайер прийшов у компанію Kia в 2006 році. За невеликий період він зміг створити фірмовий впізнаваний стиль марки. Стало відомо ще у минулому році, що головний дизайнер Kia не тільки малював - Шрайер зайняв керівну посаду в південнокорейській компанії, ставши таким чином головним обличчям бренду. Сьогодні ж з'явилася інформація, що не тільки автомобілі Kia, але і Hyundai будуть намальовані під його керівництвом.

Німець відповість за корейський дизайн

Істотно зміниться дизайн автомобілів Hyundai під новим початком або корейці не дадуть німцеві зіпсувати їх «хвилясті скульптури», покаже час.

Від себе нагадаємо, що кар'єру дизайнера автомобілів Петер Шрайер розпочав у далекому 1980 році, коли влаштувався на роботу в Audi, де з часом рука майстра приклалася до купе Audi TT, титулованого компактвена Audi A2 і, звичайно дизайну хетчбека Beetle. Пригадуєте спільні риси з ідеально зігнутою лінією кузова неначе за лекалом?

Але не такий простий і одноманітний німець. Суперечливий, але дуже популярний кубічний кросовер Kia Soul теж його рук справа.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне