GPS: » » » ДАІ Києва змінює життя на краще
ДАІ Києва змінює життя на краще
Столична автомобільна інспекція нагадує київським водіям про спрощення реєстраційної і екзаменаційної діяльності. Покращень, дійсно, маса.

ДАІ Києва змінює життя на краще

П'ятничний прес-реліз столичних даішників додав радості середньостатистичному драйверу. Спрощенню піддалися багато реєстраційно-екзаменаційних операцій відомства.

По-перше, з початку року видачу свідоцтв про реєстрацію автомобіля проводять без попередніх тимчасових талонів. Це стосується в першу чергу водіїв, які змінили місце проживання, придбали авто з іншого регіону, або ввезли їх на територію України з-за кордону.

Якщо ми вірно зрозуміли «даішників», за новим принципом «єдиного вікна» у столиці працюють 13 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів (РЕП).

По-друге, нарешті, стала можливою пряма перереєстрація транспортних засобів з одного власника на іншого, а також скасована прив'язка до місця проживання власника та регіону реєстрації транспортного засобу.

По-третє, відтепер можливе збереження номерного знака за автомобілем, а також його власником в межах одного регіону. Інспекція повідомляє і про врегулювання питань саморобних транспортних засобів.

Додатково до цих «плюшок», тепер немає необхідності в:
  • здачі іспитів при відновленні втраченого посвідчення;
  • експертному дослідженні нових машин під час державної реєстрації та перереєстрації;
  • оцінці вартості транспортних засобів під час їх реєстрації;
  • окремій процедурі зняття з обліку при відчуженні транспортного засобу;
  • пред'явленні авто при його перереєстрації у зв'язку із зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів на машину.

Нагадуємо також, що відповідно до змін до 34-ої статті Закону України «Про дорожній рух», вам не мають права відмовити в проведенні реєстрації (перереєстрації, зняття з обліку) транспортного засобу, якщо їх власники або уповноважені на водіння особи мають заборгованості по штрафах.

Але і це ще не все. На 25% подешевшали номерні знаки, бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, і водійські права. Кількість платних послуг, за повідомленням ДАІ, зменшено в два рази.

Також нагадуємо що відтепер не потрібно сплачувати 3%-й збір на пенсійне страхування при перереєстрації транспортних засобів.

Тепер залишилося дізнатися, що дійсно змінилося на практиці. Чекаємо ваших коментарів.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне