GPS: » » » Гібрид з будь-якого авто - всього $3000
Гібрид з будь-якого авто - всього $3000
Професор університету Теннессі винайшов і створив простий комплект для переробки будь-якої машини в гібридний, що заряджається від розетки, автомобіль. Революція?

Гібрид з будь-якого авто - всього $3000

Ключова ідея американських дослідників проста і близька нам - потрібно зробити так, щоб установка електроприводу не зачіпала трансмісію, підвіску, рульову або гальмівну систему вашої машини. Сказано - зроблено. Чарльз Перрі та група студентів створили компактні електромотори постійного струму, які майже безболісно вбудовуються в ступиці задніх коліс передньопривідного автомобіля.

Літієві батареї та відповідні перетворювачі струму відправилися в багажник, де зайняли чимало вільного простору, що не особливо турбує винахідників - система-то тестова.

Випробування старого Honda Accord 1994 року випуску показали економію палива майже в два рази. Комплект розрахований на неспішні поїздки в межах міста. Як тільки швидкість стає вище порогового значення, електродвигуни відключаються.

Відомо, що більше половини водіїв щодня долають відстані не більше 65 км із середньою швидкістю менше 70 км на годину. Винахідники вже ведуть переговори з потенційними інвесторами. Команді потрібні чималі кошти для доведення виробу до промислової комерційної версії. Вартість такого набору при серійному випуску не повинна перевищити $3000.

Електромобілізм
Fisker, Inc працює над створенням преміум-електрокара

Хенрік Фіскер відомий світовий дизайнер автомобілів працює над створенням нового електричного авто в компанії Fisker, Inc, що буде представлений в другій половині 2017 року. Визнання йому принесли такі відомі автівки, як Aston Martin V8 Vantage та Aston Martin DB9...
Одномісний триколісний електромобіль Solo від канадської компанії Electra Meccanica

Компанія Electra Meccanica, що знаходиться в Канаді, розробила незвичайний компактний електромобіль Solo. Ззвичайно ж він не замінить звичне для всіх нас авто, але його економічність дійно вражає. Автомобіль має зовсім незвичний дизайн, спереду 2 колеса, а ззаду одне. Розрахований він на одну особу та нагадує міні-електрокар з...
Lamborghini працює над електричним гіперкаром

Нещодавно стало відомо, що компанія Lamborghini працює над створенням електрокара, який вже охрестили Vitola. Згідно звіту, Vitola буде використовувати архітектуру J1, а також інтегровану швидкість зарядки системи.
Есперимент: Ford Fiesta задньопривідний електрокар

Компанія Schaeffler вирішила зробити експеримент з автомобілем Ford Fiesta - зробити його задньопривідним електрокаром. Звичайно, річ не йде про офіційний проект компанії Ford, але як заявили представники Schaeffler, при розробці електромобіля велася активна співпраця з інженерами...
Jaguar презентує свій перший електрокар "E-Pace"

В кінці 2016 року Jaguar представить свій перший електромобіль. По неофіційним даним він отримає назву E-Pace. Позашляховик буде мати платформу Jaguar Land Rover EV та два електродвигуна на кожну вісь окремо. За попередніми даними їх сумарна потужність становитиме...
Партнери
Популярне