GPS: » » » Музей Порше (Фото)
Музей Порше (Фото)
Поряд з провідними німецькими конструкторами, прабатьками автомобіля Карлом Бенцом і Готтлібом Даймлером, величезну роль у розвитку моторо-і автомобілебудування зіграв Фердинанд Порше, який в 1931 році заснував однойменну компанію з виробництва двигунів і спортивних автомобілів. Сьогодні я веду вас в музей цього легендарного виробника, розташованого при штаб-квартирі в Штутгарті. Ніде в світі, крім цього музею, ви не знайдете більш широкої інформації про породисту марку Порше.

Музей Порше (Фото)

У 25-річному віці пристрасно захоплений технікою молодий інженер Фердинанд Порше створив перший в світі гібридний передньопривідний автомобіль, який в 1900 році був представлений на Паризькій всесвітній виставці. «Лонер-Порше» мав бензиновий двигун і два електромотори, розміщених в ступицях передніх коліс.

Музей Порше (Фото)

У цьому ж році Порше, працюючи на конструкторське бюро Лонер (нім. Lohnerwerke), створює перший в світі повнопривідний гоночний автомобіль.

Музей Порше (Фото)


У 30-річному віці Фердинанд Порше став технічним директором і головним конструктором віденської компанії Austro-Daimler, а трохи пізніше і головним інженером Daimler AG в Штутгарті.

Музей Порше (Фото)

У 1931 році Порше заснував своє конструкторське бюро в Штутгарті і за традицією назвав його своїм ім'ям - Товариство з обмеженою відповідальністю «почесного» доктора інженерних наук Фердинанда Порше (нім. Dr. Ing. Hc F. Porsche GmbH). Ступінь «почесного» доктора наук, Порше який не мав вищої освіти, була вручена Віденським технічним університетом за розробку військової техніки під час Першої світової війни. Під керівництвом Порше було створено велику кількість легендарних автомобілів. Він же був творцем самого популярного автомобіля 20 століття Фольксвагена «Жука», що був по суті інструментом нацистської політики. По його прообразу і на його основі в подальшому був побудований перший автомобіль Порше.

Музей Порше (Фото)

За деякими джерелами саме Фердинанд Порше запропонував Гітлеру ідею створення народного автомобіля. Порше не зміг обійти стороною фюрера і був зав'язаний у коричневу політику. Досвід розробки військової техніки «став у нагоді» і допоміг просунутися в роки Другої світової війни. На заводі Порше створювалися численні бойові машини, важкі і надважкі танки, всюдиходи, амфібії та інша техніка.

Музей Порше (Фото)


Музей Порше (Фото)

Повернуся все-таки до автомобільного виробництва.
Першим гоночним агрегатом (Модель 64) з обтічними формами, неповторним дизайном і потужним двигуном, які надалі стали бути знаком якості Порше, був представлений в 1939 році.

Музей Порше (Фото)

Проте, найпершим автомобілем, що отримав ім'я прабатька компанії, стала модель 356 - Porsche 356 Nr.1 Roadster, розроблений уже в повоєнний час сином Феррі Порше (Ferdinand «Ferry» Anton Ernst Porsche).

Музей Порше (Фото)

До речі, забув сказати про назву марки, декотрі люди не впевнені у вимові. Правильно вимовляти «По́рше» (не «По́рш» або «Порше́»).

Музей Порше (Фото)

У п'ятдесятих, після виходу на американський ринок, у Порше з'явився логотип, який представляє собою комбінацію гербів федеральної землі Баден-Вюртемберг і Штутгарта (столиці цієї землі).

Музей Порше (Фото)

Пізнавані риси екстер'єру практично всіх моделей не змінюються протягом багатьох років. Порше не вийде сплутати з іншими марками.

Музей Порше (Фото)

Так виглядає будівля музею

Музей Порше (Фото)


Музей Порше (Фото)

У безпосередній близькості - автосалон і сама фабрика.

Музей Порше (Фото)


Музей Порше (Фото)

В музеї на задоволення публіки виставлено близько 80 автомобілів і сотні інших агрегатів. Так як сьогодні більше історична частина, показую світлини тільки ретро-карів.

Музей Порше (Фото)


Музей Порше (Фото)


Незвичний паливний бак у вигляді кулі. Встановлювався на гоночні автомобілі
Музей Порше (Фото)


Ремені від Хуго Босс.

Музей Порше (Фото)
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне