Tesla S (Фото)
Tesla S - це семимісцевий електричний автомобіль з задніми дверима що відкриваються вгору, здатний розганятися до 60 миль/год за 5.5 секунд. Автомобіль Tesla S належить до категорії «зелених» автомобілів, таким чином схема його роботи заснована на екологічно чистому виді палива. Якщо бути точнішим то Tesla S працює від електрики. Базова комплектація дозволяє проїхати до 300 миль при повній зарядці. Час зарядки дуже малий, приблизно 45 хвилин.

Tesla S (Фото)


Коли в 2011 році, модель Tesla S увійде в продаж, вона буде коштувати американським покупцям приблизно 50 000$ (34 600 євро) після взяття федерального кредиту. Без цієї пільги європейські покупці можуть, будуть змушені платити приблизно 50 000 євро. Tesla планує виготовляти 20 000 автомобілів на рік в Лос-Анджелесі. Американська федеральна система кредитування заохочує «зелені» автомобілі тому що це сприяє підвищенню екології всередині країни. На ці цілі було відпущено 240 мільйонів євро. (Для кредитування населення).

Через відносну дешевизну палива, машина буде користуватися популярністю в галузі прокат авто.

Tesla S є роботою проектувальника Mazda - Франца фон Холцхаузена (Franz von Holzhausen). Літієво-іонне портативне джерело живлення знаходиться трохи нижче сидінь. Клієнти будуть у змозі вибрати акумулятори, які дозволяють проїхати 160, 230 або 300 миль відповідно. Повна зарядка за допомогою європейського стандарту - 220V займе 4 години. Однак зарядку можна звести до мінімуму, а точніше до 45 хвилин, якщо придбати спеціальний зарядний пристрій потужністю в 480V. Таким чином зарядити батарею можна приблизно за п'ять хвилин. У свою чергу це означає, що Модель S могла б перезаряджатися швидше ніж, триває заповнення паливного бака на одній із заправних станцій.

Компактна електрична трансмісія дозволяє, щоб невеликай багаж помістився під капотом. На додаток до п'яти стандартних сидінь дві дитини можуть сидіти в спеціальних кріслах розташованих за задніми сидіннями. Tesla S може нести на борту дошку для серфінгу, а також модель обладнана 50-дюймовим плоским рідкокристалічним екраном.

Гранична швидкість автомобіля обмежена 130 милями на годину. У свою чергу і попередня версія Tesla показує час рівний 60 миль/год менш ніж за 5 секунд. Повна маса Tesla S становить приблизно 1738 кг, з 545 кг батареєю. На Tesla S встановлені гальма Brembo, які дозволяють помітно зменшити гальмівний шлях автомобіля.

Tesla S (Фото)

Завдяки 17-дюймовому дисплею з сенсорним екраном легко управляти всіма додатковими функціями автомобіля. Дисплей замінює всі вимикачі, і має можливість управляти аудіо системою і системою вентиляції. Крім того, дисплей може бути настроєний і модернізований новими функціями. За допомогою 3G підключення можна підключатися до Інтернету, і контролювати рівень зарядки віддалено.
Електромобілізм
Fisker, Inc працює над створенням преміум-електрокара

Хенрік Фіскер відомий світовий дизайнер автомобілів працює над створенням нового електричного авто в компанії Fisker, Inc, що буде представлений в другій половині 2017 року. Визнання йому принесли такі відомі автівки, як Aston Martin V8 Vantage та Aston Martin DB9...
Одномісний триколісний електромобіль Solo від канадської компанії Electra Meccanica

Компанія Electra Meccanica, що знаходиться в Канаді, розробила незвичайний компактний електромобіль Solo. Ззвичайно ж він не замінить звичне для всіх нас авто, але його економічність дійно вражає. Автомобіль має зовсім незвичний дизайн, спереду 2 колеса, а ззаду одне. Розрахований він на одну особу та нагадує міні-електрокар з...
Lamborghini працює над електричним гіперкаром

Нещодавно стало відомо, що компанія Lamborghini працює над створенням електрокара, який вже охрестили Vitola. Згідно звіту, Vitola буде використовувати архітектуру J1, а також інтегровану швидкість зарядки системи.
Есперимент: Ford Fiesta задньопривідний електрокар

Компанія Schaeffler вирішила зробити експеримент з автомобілем Ford Fiesta - зробити його задньопривідним електрокаром. Звичайно, річ не йде про офіційний проект компанії Ford, але як заявили представники Schaeffler, при розробці електромобіля велася активна співпраця з інженерами...
Jaguar презентує свій перший електрокар "E-Pace"

В кінці 2016 року Jaguar представить свій перший електромобіль. По неофіційним даним він отримає назву E-Pace. Позашляховик буде мати платформу Jaguar Land Rover EV та два електродвигуна на кожну вісь окремо. За попередніми даними їх сумарна потужність становитиме...
Партнери
Популярне