GPS: » » » Які бувають електромотори?
Які бувають електромотори?
Які види електромоторів найбільш популярні? Існує безліч різновидів моторів, проте тільки деякі види моторів найчастіше використовуються. Коли покупець вибирає собі електромотор, він, перш за все, дивиться фактори співвідношення ціни і якості, доступності і легкості в експлуатації.

Які бувають електромотори?

Електромотори DC (постійний струм)

Безперечною перевагою даного електромотора є високий показник обертового моменту. Ви напевно вже чули про міфічну потужність електрокарів. Саме DC робить їх такими «продуктивними». Варто зауважити, що подібний мотор використовується в електродрилі.

Недоліком даного виду електромотора є, те, що він не підходить для подорожі в горах. Електрокар буде як би «нехотячи» повзти вгору. Також варто зауважити, що дану батарею слід завжди заряджати до кінця, так як є шанс, що акумулятор буде псуватися.

Постійний електромагнітний мотор DC

Це другий популярний електромотор. Найбільший недолік цього виду в тому, що він галасливий. Всі «щіткові» DC мотори в робочому стані створюють ефірні перешкоди. І на відміну від інших типів подібних електромоторів, у них немає фільтруючого ефекту - це і створює шум.

Трифазний електромотор AC (змінний струм)

Третій вид популярного мотора був би найбільш вигідною покупкою, якби не одне «але» - вартість. Це найкращий тип мотора. Напис AC не означає, що електромотор працює тільки від розетки у вас вдома, він використовує батарею, як і всі інші різновиди. Всередині мотора розташований інвертор, який замінює контролер, встановлений в DC моторі, і саме тому даний вид електромотора трохи дорожчий конкурентів.

Однак у нього є ряд переваг:
  • AC мотор впевнено долає піднесення
  • Він набагато безпечніший для системи електродвигуна
  • З допомогою даного виду ви зможете подолати більшу відстань.


Мотор витрачає електроенергію ефективніше, ніж DC. Також установка електромотора AC дозволяє «поставити» систему регенеративного гальмування, яка заряджає батарею під час руху.

Який електромотор вибрати - вирішувати вам. У будь-якому випадку, перед тим як обрати електромотор необхідно проконсультуватися з механіком щоб уникнути випадкових подій.
Електромобілізм
Fisker, Inc працює над створенням преміум-електрокара

Хенрік Фіскер відомий світовий дизайнер автомобілів працює над створенням нового електричного авто в компанії Fisker, Inc, що буде представлений в другій половині 2017 року. Визнання йому принесли такі відомі автівки, як Aston Martin V8 Vantage та Aston Martin DB9...
Одномісний триколісний електромобіль Solo від канадської компанії Electra Meccanica

Компанія Electra Meccanica, що знаходиться в Канаді, розробила незвичайний компактний електромобіль Solo. Ззвичайно ж він не замінить звичне для всіх нас авто, але його економічність дійно вражає. Автомобіль має зовсім незвичний дизайн, спереду 2 колеса, а ззаду одне. Розрахований він на одну особу та нагадує міні-електрокар з...
Lamborghini працює над електричним гіперкаром

Нещодавно стало відомо, що компанія Lamborghini працює над створенням електрокара, який вже охрестили Vitola. Згідно звіту, Vitola буде використовувати архітектуру J1, а також інтегровану швидкість зарядки системи.
Есперимент: Ford Fiesta задньопривідний електрокар

Компанія Schaeffler вирішила зробити експеримент з автомобілем Ford Fiesta - зробити його задньопривідним електрокаром. Звичайно, річ не йде про офіційний проект компанії Ford, але як заявили представники Schaeffler, при розробці електромобіля велася активна співпраця з інженерами...
Jaguar презентує свій перший електрокар "E-Pace"

В кінці 2016 року Jaguar представить свій перший електромобіль. По неофіційним даним він отримає назву E-Pace. Позашляховик буде мати платформу Jaguar Land Rover EV та два електродвигуна на кожну вісь окремо. За попередніми даними їх сумарна потужність становитиме...
Партнери
Популярне