GPS: » » » Як обрати диски для автомобіля
Як обрати диски для автомобіля
Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість сплавів.
Всім відомо, що колесо має кілька складових деталей:
  • шину
  • диск
  • маточину.

Справне колесо принесе безпечний рух, інерцію, також від нього буде залежати плавність ходу, маневреність і рівень стійкості автомобіля. Тому диски і шини необхідно вибирати ретельно і уважно, щоб надалі не було проблем.
Наша країна - велика держава, яка має відмінну автомобільну систему. Адже придбати литі диски для свого автомобіля не складе труднощів. Споживачам буде представлений величезний вибір товару -
  • сталеві диски,
  • легкосплавні,
  • штамповані.

Як обрати диски для автомобіля


На даний момент ринок з надання автомобільних послуг настільки переповнений пропозиціями, що продавці можуть виконати будь-яке замовлення. Давайте детально розглянемо параметри. Литі диски складаються з декількох сплавів, а саме - з магнію або алюмінію. Внутрішня структура зерниста, а маса дуже маленька, тому вони дуже легкі. Диски мають такі переваги:
  1. малу вагу - стандартна маса становить 7,8 кг, це менше, ніж у штампованого, на 1,2 кг. Це якість впливає на легке гальмування, швидкість набирається набагато швидше, це також позитивно позначається на інерційному моменті. При зниженні ваги диска управління і динаміка автомобіля стають набагато краще;
  2. відмінна обробка від корозії. Тут все залежить від сплаву самого диска. У алюмінію є відмінна властивість: коли він взаємодіє з повітрям, утворюється захисна плівка, яка згодом захищає від корозії. Новоутворена плівка перешкоджає утворенню активного хімічного процесу з алюмінієм.

Придбати литі диски можливо без будь-яких труднощів. Різноманітність представленого товару настільки велика, що очі розбігаються.
Виробники пропонують диски різного кольору, форми та діамертру. До речі, нещодавно купував диски R14 в інтрнет магазині "avtodiski net ua". Швидка доставка, зручній підбір дисків на сайті і найголовніше це прийнятні ціни.

Адже виготовлення цих дисків не такий вже складний процес, тим більше що форм для дисків велика кількість. При виробництві дотримується висока точність, що дає можливість зробити точне балансування коліс. Адже правильно відбалансувані колеса збільшують термін служби підшипників і рульового приводу.

Шини автомобіля - це міцність коліс, перевірена роками. Але, щоб вони служили роками, необхідно за ними відповідно стежити. Догляд залежить від того, які були встановлені диски. Якщо були встановлені хромовані і поліровані диски, то їх необхідно чистити за допомогою м'якого мила і холодної води, але можна і теплою. Після очищення наноситься чистий віск. Також не варто зловживати безконтактної мийкою. Слідкуйте за тим, щоб не скупчувалися гальмівна пил, нафтопродукти, солі, різні речовини. У зимовий період не рекомендується використовувати литі диски, в зв'язку з тим, що в цей період дорогу обробляють спеціальною речовиною, яка при потраплянні на диск може його зіпсувати.
Багато автовласників перефарбовують диски під колір свого автомобіля. Якісний і професійний догляд завжди допомагатиме продовжити термін використання встановлених дисків на автомобіль і прикрасить його.
Після всього перерахованого вище можна зробити висновок, що диски надають автомобілю неповторний вигляд та збільшують його швидкість, а також мають ряд інших якостей.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне