GPS: » » » 55 років тому Volvo отримав патент, який врятував мільйони життів
55 років тому Volvo отримав патент, який врятував мільйони життів
Понад півстоліття тому Volvo придумала інновацію в області безпеки, настільки відмінну, що в кінцевому підсумку вона опинилася в кожному окремому автомобілі, і вона й зараз знаходиться в вашому автомобілі. Це триточковий ремінь безпеки!

10 липня 1962 року Патентне відомство Сполучених Штатів випустило патент № 3043625 для шведського інженера Нілса Бохлена для трехточкового ременя безпеки, призначеного для використання в дорожніх автомобілях. Ремінь був простий, він складається з двох ременів, які зустрічалися на стегні і закріплюють верхню та нижню частину корпусу.

55 років тому Volvo отримав патент, який врятував мільйони життів


Протягом цього часу ремені безпеки не були санкціоновані (і не буде, поки федеральний закон не буде прийнятий в 1966 році, починаючи з модельного року 1968 року), а ремені безпеки, які існували, зазвичай були просто ременями, які не захищали верхньої частини тіла. Триточковий ремінь безпеки Bohlin зайняв менше року, а Volvo представив технологію для своїх автомобілів в 1959 році, в тому ж році, коли вони подали заявку на патентування свого виробу в США.

Мета цього нового проекту, полягала в тому, щоб забезпечити безпечний ремінь, який незалежно від сидіння і зв'язку з транспортним засобом був ефективним та фізіологічно сприятливим чином зберігав як верхню, так і нижню частини тіла, прив'язаного чоловіка та легко кріпився і відстібався.

Замість того, щоб "сидіти на патенті" і видавати ліцензії іншим автовиробникам за великі кошти, Volvo відкрила патент, щоб будь-який автовиробник міг включити цей ремінь безпеки у свій транспортний засіб. Автомобільна промисловість взяла на себе цю ідею. Він виявився настільки безпечним і популярним, що похідні оригінального дизайну Bohlin все ще використовуються сьогодні.

В 2009 році, за оцінками Volvo, більше 1 мільйона чоловік були врятовані триточковим ременем безпеки. З тих пір це число, очевидно зросло, тому ми маємо подякувати Volvo за такий чудовий винахід.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне