GPS: » » » Нова Audi А8 досягне наступного рівня автономного керування
Нова Audi А8 досягне наступного рівня автономного керування
Нова Audi A8 - це перший серійний автомобіль, здатний керуватися автономним рухом 3-го рівня, про це заявила компанія на своєму запуску у вівторок. Audi стає першою автомобільною компанією, яка претендує на виробництво можливостей 3-го рівня, що дасть змогу використовувати функції автономної роботи і лозволяє водію повернути контроль над автомобілем в будь-який час.

Нова Audi  А8 досягне наступного рівня автономного керування

Автомобіль може їхати на швидкості до 60 км/год (37 миль/год) в налаштуваннях, які компанія Audi називає Traffic Jam Pilot. "Це повністю змінить нашу мобільність", - сказав директор з продажу Audi Dietmar Voggenreiter на виставці A8. Зараз у Німеччині автономне водіння 3-го рівня не допускається, але генеральний директор Audi Руперт Штадлер очікує, що все зміниться вже в наступному році.

Нова Audi  А8 досягне наступного рівня автономного керування

Пілот Traffic Jam буде дозволено лише на автомагістралях, де зустрічний рух відокремлений. Після того, як датчики автомобіля та супутникова навігація підтвердять, що умови правильні, водій може активувати функцію. Ряд звуків та візуальних оповіщень розповість водію, коли потрібно повернути контроль, сказав Mirko Reuter, голова Audi по автоматизованому керуванню. Якщо водій не відповість на попередження, транспортний засіб "стане все більш дратувати", сказав він.

Провідний седан Audi, який продаватиметься в Європі восени цього року, а продажі у США та Китаї розпочнуться навесні 2018 року, включатимуть все обладнання, необхідне для досягнення автоматизації рівня 3, якщо клієнт захоче придбати саме такий варіант. Однак вони залишаться на рівні 2, доки не будуть прийняті стандарти та закони, які дозволять використання третього рівня. На жаль, часові рамки для цих схвалень поки що невідомі.

Нова Audi  А8 досягне наступного рівня автономного керування

Ціна на модель A8 розпочнеться з 90 600 євро в Німеччині, тоді як довжина колісної бази цього седана буде коштувати додатково ще 3500 євро. Audi тільки запропонує довгу версію A8 у США та Китаї. Але автовиробник поки що не розголошує всю інформацію щодо вартості додаткових функцій та деталей. Також слід зауважити, що автівка оснащена лазерним сканером (лідаром), який допомагає подавати всю необхідну інформацію про оточуюче середовище у центральний контролер, що називається zFAS.

Автомобілі, обладнані автономним приводом для керування, також зможуть паркуватися в гараж без необхідності сидіння водія за кермом. Ця функція також повинна бути активована дилером після того, як система отримає схвалення. Інші технології на автомобілі включають в себе систему активної підвіски, яка працює на 48-вольтовій електричній мережі. Електричний двигун на кожному колесі пристосовує підвіску до кута нахилу автомобіля, в залежності від умов дорожнього руху, які відслідковуються спеціальною камерою, яка сканує дорогу.

Нова Audi  А8 досягне наступного рівня автономного керування

Гібридна версія версії Audi A8, оснащена 3,0-літровим бензиновим двигуном V-6, що забезпечить 50 км (31 милю) чистого електричного ходу. Стартовими стануть 3,0-літровий дизельний та 3,0-літровий бензиновий двигуни, як V-6, так і восьмициліндровий дизельний двигун та 12-циліндровий бензиновий.

Щодо зовнішнього вигляду, то профіль нової машини більш схожий на чотиридверне купе, ніж на седан, заявив голова проекту Audi Марк Ліхте під час відкриття. Нахил заднього екрана дає більше нахилу кабіни вперед, який виглядає ніби задня частина штовхає автомобіль вперед, "як класична моторна яхта", сказав він.

Нова Audi  А8 досягне наступного рівня автономного керування


Інформаційна панель має спрощений вигляд, щоб зменшити кількість кнопок. Поворотний циферблат від попереднього автомобіля вже в минулому, його замінив великий 10,1-дюймовий сенсорний екран. Другий сенсорний екран, що розташований трохи нижче керує функціями нагріву та охолодження.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне