GPS: » » » Nissan додасть кнопку автоматичного паркування в оновлений Leaf
Nissan додасть кнопку автоматичного паркування в оновлений Leaf
Nissan представив кнопочну автоматичну автостоянку на електромобілі другого покоління Leaf, як нову версію автономної системи керування ProPilot. Ця особливість дозволить Leaf самостійно паркуватися паралельно, під кутом, передом чи задньою частиною, автоматично, беручи на себе гальма та керування автомобілем, заявила компанія Nissan.

Nissan додасть кнопку автоматичного паркування в оновлений Leaf

Шпигунські фото електромобіля


Названий ProPilot Park спирається на базові функції, вже включені в системи Nissan's ProPilot, які продаються в Японії у сімейному фургоні Serena та кросовері X-Trail, відомому за кордоном під назвою Rogue. Nissan сказав, що функція самостійного паркування "звільняє водіїв від одного з найбільш утомлюючих, та часом найбільш складних, завдань кермування" та дає впевненість "досконалого паркування".

У рамках своєї стратегії Intelligent Mobility, компанія Nissan планує побудувати ProPilot з більш просунутою системою приблизно до 2018 року, що дозволить автоматизувати кермування по декількох смугах. Випуск завершиться витонченою автономною системою приблизно у 2020 року. Вдосконалений функціонал дозволить автомобілям переміщатися по місту та міському просторі без втручання водія, обіцяє компанія Nissan. Компанія раніше вже говорила, що перероблений Leaf отримав ProPilot. Проте заяви, що пролунали цього тижня вказують на подальше вдосконалення системи з автоматичною парковкою.

Nissan додасть кнопку автоматичного паркування в оновлений Leaf


Японський автовиробник переглянув, як працює ProPilot Park в анімованому демонстраційному відео. Водій багато подорожує по місцю стоянки, обираючи простір, а потім натискає кнопку "автопарк". Далі машина робить все сама, пілотуючи себе сенсорами і камерами.

"Тримайте кнопку "ProPilot Park" одним пальцем і легко заїжджайте у вибране місце", - говориться у відео. "Ви отримуєте повну впевненість в тому, що навіть паркінг у тісному просторі повністю автоматизований і без стресів". Завершується відео тим, що прем'єра оновленного Leaf відбудеться 6 вересня.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне