GPS: » » » Чому VW вважає, що має перевагу над Tesla з EVs
Чому VW вважає, що має перевагу над Tesla з EVs
Volkswagen Group розпочне постачання своїх перших автономних моделей, що працюють на акумуляторі, у 2020 році, коли Tesla хоче випустити 1 мільйон автомобілів на рік. VW сьогодні є найбільшим автовиробником у світі, довгоочікуваний статус, який він захопив у Toyota Motor Corp. у минулому році, а Герберт Дієс, керівник компанії, хоче отримати ще одну корону, зробивши електричні машини доступними покупцям масового ринку, - сказав він в інтерв'ю. "Ми бачимо, що Volkswagen є компанією, яка може зупинити Tesla, тому що у нас є здібності, яких у Тесли сьогодні немає", - сказала Дієс у Франкфурті.

Чому VW вважає, що має перевагу над Tesla з EVs


Tesla стала еталоном для відомих виробників автомобілів від Daimler до BMW Group, а VW хоче захопити більшу частину електричного ринку. І хоча засновник Elon Musk захопив апетит споживачів з седанами Model S і моделлю X позашляховиків, він не зміг відповісти на питання про те, чи зможе він виконати амбітні виробничі зобов'язання в найближчі роки перед споживачами. Це може забезпечити перевагу для таких компаній, як Volkswagen, яка за два дні перевершує більше автомобілів із-за своїх десяти брендів, ніж продала Tesla протягом всього 2016 року.

За останні тижні, Дієс сказав, що VW підписав заключний дизайн електричного I.D. Перша модель лінійки, хетчбек, подібний до найпродаванішого гольфу марки. Автомобіль, що отримав назву Neo, буде орієнтований на європейський ринок за цінами згідно з дизельною версією Golf, а також на повну батарею, що буде становити 600 кілометрів (370 миль).

До 2023 року суббренд буде додавати компактний кросовер Crozz для всесвітнього продажу, у тому числі й в Китаї, на найбільшому ринку VW, а також Lounge, більш просторий позашляховик з більш довгою колісною базою, ніж Crozz. Виробники розробляють акумуляторні батареї у відповідь на посилення обмежень щодо викидів, які застосовуються в усіх виробничих лініях, зокрема нові правила Європейського Союзу, які вступлять в дію в 2020 році.

Вартість наступного переходу промисловості на електричні автомобілі ставить додаткове навантаження на Volkswagen, який також витрачає мільярди євро на вирішення свого 2-річного скандалу з дизельних викидами та реорганізацію своєї корпоративної структури для швидшого прийняття рішень.

"Ми повинні стежити за тим, що перед нами багато роботи, - сказала Дієс, - і виклики, які стоять перед нами, є величезними".
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне