GPS: » » » Виробники суперкарів готові до великого зростання продажів в Європі
Виробники суперкарів готові до великого зростання продажів в Європі
Автовиробники, такі як Ferrari, Aston Martin і Bentley, готові продовжувати отримувати прибуток від зростання європейського попиту на їх дорогі суперкарів та лімузини.
Цей рік у Європі - найбільший у світі ринок для сектора Automotive News Europe класифікує як екзотичний - загальний збут може досягнути 12.980 єкземплярів, збільшившись з 10.677 у 2016 році, згідно з аналітиком LMC Automotive. Європейські продажі автомобілів, таких як Ferrari 488, бестселер у екзотичному сегменті, а також другий рейтинг Aston DB11, зростуть до 14,800 у 2020 році - це на 38% більше, ніж минулого року.

Виробники суперкарів готові до великого зростання продажів в Європі
в зросла з 2010 року вдвічі", - сказав Феліпе Муньос, глобальний аналітик JATO Dynamics. Багаті в даний час годуються постійним потоком нових моделей, більш ніж звичайно в сегменті, де висока вартість розробки заміни варіантів традиційно означало, що життєвий цикл довший, ніж у решті промисловості.

Aston Martin зауважив, що за перші чотири місяці європейський обсяг продажів збільшився на 103% з прибуттям нового купе DB11 в минулому році. Дебют DB11 також допоміг припинити хронічні фінансові втрати Aston Martin.
Aston Martin, суперник Bentley, відкриє свій новий купе Continental GT на автосалоні у Франкфурті у вересні, повідомляє британська преса. Очікується, що автомобіль базуватиметься на платформі MSB, розробленої компанією Porsche, і замінить автомобіль, який протягом багатьох років був кращим у Bentley. Ця лінія була закінчена в 2016 році після прибуття позашляховика Bentayga. У минулому році компанія Bentley продала 1198 автомобілів, що на 6,4% більше, ніж у минулому році, і отримала прибуток у 112 мільйонів євро.

Виробники суперкарів готові до великого зростання продажів в Європі


McLaren Automotive послідовно оновлює свій асортимент, починаючи з 2009 року та стає безпосереднім конкурентом Ferrari. Британський бренд представив новий суперкар 720S, суперник Ferrari's 488, на автошоу цього року в Женеві в рамках свого плану Track22. Європейські продажі McLaren в 248 одиниць за перші чотири місяці 2017 року становили 148% у порівнянні з попереднім роком.

Ferrari - це виробник суперкарів, який постійно заробляє гроші за останні два десятиліття. Його успіх продовжувався в першому кварталі, коли бренд збільшив прибуток до відсотків, податків, знецінення та амортизації (EBITDA) на 36% до 242 мільйонів євро. Компанія має намір продати 9000 автомобілів до 2019 року. У квітні Ferrari був найпопулярнішим екзотичним брендом в Європі з продажу - 1223 суперкарів, що на 7% більше, ніж у попередньому році. Найбільшим світовим ринком для автомобілів у екзотичному сегменті є Великобританія, яка за перші чотири місяці склала 2113 продажів у цій категорії, що на 31% більше, ніж за підсумками року, за даними JATO. Німеччина зайняла друге місце з 1460 продажами, а Швейцарія зайняла третє місце з 387. У минулому році Великобританія навіть побила Китай за продаж екзотичних автомобілів.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне