GPS: » » » Японія приступила до розробки надточних 3D-карт для самокерованих автомобілів
Японія приступила до розробки надточних 3D-карт для самокерованих автомобілів
Для того щоб безпілотники могли якісно і безпечно перевозити пасажирів, їх потрібно забезпечити хорошими тривимірними картами, розробкою яких в даний момент зайнято спільне підприємство, засноване компанією Mitsubishi Electric, виробником карт Zenrin і дев'ятьма виробниками автомобілів, зацікавленими в просуванні своїх інноваційних напрацювань як в області безпілотних автомобілів, так і в звичайному автомобілебудуванні.

На першому етапі зроблять тривимірну карту, що охоплює близько 300 кілометрів основних швидкісних магістралей, після чого, ймовірно, компанія займеться опрацюванням другорядних доріг, шосе і міських вулиць. Для створення карт використовують спеціальні автомобілі, оснащені спеціальним обладнанням.

Японія приступила до розробки надточних 3D-карт для самокерованих автомобілів


Для безпілотного транспортного засобу мати точне уявлення про своє місцезнаходження дуже важливо, тому тривимірні карти будуть ретельно відтворювати не тільки саме дорожнє полотно, але і його оточення, включаючи дорожні знаки, вивіски, конструкції, що знаходяться на узбіччях.

За допомогою такої карти самохідне авто зможе заздалегідь скинути швидкість при повороті біля перехрестя зі світлофором, завдяки чому можна буде уникнути аварії або затору. Незважаючи на спеціальні датчики і камери, якими обладнують автомобілі, а також на особливі дорожні мітки, покликані допомогти автономним транспортним засобам, помилки при розпізнаванні об'єктів все ще представляють серйозну проблему для інших учасників дорожнього руху.

Тому поєднання тривимірних карт високого розширення, датчиків і GPS-модулів дозволить автомобілю точніше і ефективніше позиціонувати себе на дорозі, орієнтуючись в розташуванні світлофорів, транспортних розв'язок і перехресть.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне