GPS: » » » Інновації від Ford: гаджети, які полегшать ваше життя
Інновації від Ford: гаджети, які полегшать ваше життя
Співробітники Ford розробили кілька девайсів, здатних доставити водія туди, куди не доїде автомобіль.

Пристрій Carr-E - це електрична платформа для пересування, що дозволяє перевозити людей або вантажі вагою до 120 кг. Carr-E має запас ходу 22 км, розвиває максимальну швидкість 18 км/год і вміє йти за кишеньковим маячком власника. Зберігати такого помічника пропонується в ніші для запасного колеса.

Це компактний чотириколісний пристрій доповнює автомобіль і стане в нагоді на шляху від парковки. Carr-E допоможе і з перевезенням важких предметів. Для цього потрібно лише помістити предмет на пристрій, і воно принесе його, слідуючи за кишеньковим маячком.

Інновації від Ford: гаджети, які полегшать ваше життя

Ще одна фордовская розробка - TriCiti, складаний триколісний електровелосипед, який можна перетворити в візок для покупок або гольфмобіль. TriCiti здатний проїхати до 30 км і має максимальну швидкість 20 км/год.

Інновації від Ford: гаджети, які полегшать ваше життя

Проект eChair це легке електропривідне крісло-каталка, яке може автоматично завантажуватися всередину автомобіля. Як запевняють фордівці, саме такий «стілець» зможе надати нову ступінь свободи пересування тим людям, фізичні можливості яких обмежені.

Інновації від Ford: гаджети, які полегшать ваше життя

Відразу відзначимо, що всі перераховані девайси носять статус концептів, хоча деякі з цих розробок мають шанс на втілення, оскільки можуть бути використані там, «де використовувати автомобіль заборонено або незручно».
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне