GPS: » » » Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії
Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії
У минулий четвер гіперкар Bugatti Chiron - спадкоємець Veyron - дебютував в Японії на спеціальному заході для VIP-відвідувачів. До 16 листопада дорогий автомобіль "у плоті" можна побачити у виставковому залі салону Bugatti Tokyo.

Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії

Топ-менеджер Доктор Стефан Бранса, член ради директорів Bugatti Automobiles SAS, зазначив, що ринок Японії є для Bugatti одним з ключових в Азії. На підтвердження його слів прес-служба компанії опублікувала статистику. За 10 років продажів попередньої моделі - Bugatti Veyron - французька компанія продала 450 штук, причому 10 з них були куплені в Японії.

Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії

Прес-служба Bugatti також повідомила, що в Японії число попередніх замовлень на новий гіперкар Chiron перевищила кількість продажів Veyron в країні за весь час. Крім цього маркетологи розсекретили і відносні цифри - клієнти з Японії зробили 6% від загальної кількості замовлень Chiron.

Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії

Продавати автомобілі на ринку Японії Bugatti з 2014-го року допомагає офіційний дилер і сервісний партнер AOI Group, який має 50-річний досвід продажів європейських автомобілів преміум-класу і класу люкс. У плани AOI Group також входить відкриття власного сервісного центру Bugatti в Японії.

Новий гіперкар Bugatti дебютував в Японії

Нагадаємо, світова прем'єра Chiron відбулася в березні цього року. Суперкар став більший в розмірах і на 150 кілограм важче. Восьмилітровий W16 модернізували і тепер мотор видає без малого 1500 кінських сил, а піковий крутний момент становить 1600 Нм. До 100 км/год Chiron розганяється за 2.5 секунди.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне