GPS: » » » В Україні стартували продажі оновлених Mazda3 і Mazda6
В Україні стартували продажі оновлених Mazda3 і Mazda6
Зовнішність обох моделей оновлена ​​лише легкими мазками. Наприклад, відрізнити рестайлінгову Mazda3 можна по світлодіодним фарам головного світла і новими противотуманками. У Mazda6 зовнішніх відмінностей від дореформеної версії і того менше. Однак головне в обох машинах - технічне оновлення.

В Україні стартували продажі оновлених Mazda3 і Mazda6

Обидві моделі вже в базовому оснащенні отримали просунуту систему контролю тяги G-Vectoring Control (GVC), яка контролює роботу двигуна, трансмісії і ходової частини і дозволяє підвищити стабільність і швидкість руху на різних типах покриття і при різних погодних умовах. Для цього в режимі реального часу контролюється тяга на кожному провідному колесі - причому не за звичною схемою, а за допомогою двигуна, який миттєво змінює величину крутного моменту.

Також серйозно вдосконалена система інтелектуального гальмування в місті SCBS, що встановлена на обидві моделі: тепер вона спрацьовує зі швидкості 50 км/год проти 40 раніше. А верхня межа працездатності системи безпечного гальмування на шосе SBS збільшена з 145 км/год до 160 км/год.

Є приємні дрібниці і в салоні: всі "трійки", за винятком базової версії з "механікою", мають підігрів керма і камеру заднього виду. А у "шісток" на додачу до підігріву керма з'явився обігрів задніх сидінь.

Найдоступніша оновлена ​​версія Mazda3 з "механікою" обійдеться в 458 тис грн, ціни на модель з "автоматом" стартують з 569 тисяч. Рестайлингова Mazda6 коштує мінімум 609-705 тис. грн в залежності від типу трансмісії ( "механіка" або "автомат").
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне