GPS: » » » Як зекономити витрати палива
Як зекономити витрати палива
Разом з цінами на бензин ростуть і витрати на утримання вашого авто. Уже замислювалися над тим, щоб змінити машину на велосипед? Зачекайте, це не вихід із ситуації! Зараз ми з вами розглянемо найбільш актуальні способи економії витрат вашого залізного коня.

Як зекономити витрати палива

В першу чергу вам потрібно пам'ятати, що будь-яка несправність у вашому автомобілі буде збільшувати витрати палива. Розглянемо кожен з випадків окремо:

1. Заправка
Чим нижча якість палива, тим більша його частина незгорає та вилітає "в трубу". Також слід відмітити, що при кожній заправці з колонки не доливають від 50 до 500 г, відповідно краще заправляти одразу повний бак, ніж часто та потроху.

2. Режим експлуатації.
Автоматичній коробці передач властива пробуксовка гідротрансформатора, що впливає на витрати палива при збільшенні швидкості

При збільшенні швидкості відбувається пробуксовка гідротрансформатора в автоматичній коробці передач, тому після того, як відмітка наближується до 3000 об/хв потрібно трішки відпускати педаль газу, тоді автомат переключаеться на наступну передачу.

Понижені швидкості також ведуть до збільшення витрат палива, особливо взимку, при нетривалих поїдках по місту. При роботі двигуна на холостих обертах використовується порядка 1 - 3 літра за годину, а на прогрів автомобіля йде близько 2 л/год. В середньому швидкість по місту, з врахуванням зупинок на світлофорах, 10 - 30 км/год. Отже, витрати палива можуть складати близько 15 - 20 л на 100 км.

3. Манера їзди
Постійне зниження швидкості, що здійснюється частим натисканням педалі гальма також збільшує витрати палива. Крім того, це призводить до надмірниого зносу дисків та колодок. Ви повинні бачити дорожню обстановку наперед, тримати правильну дистанцію, тим самим це допоможе вам рідше використовувати гальма і ви відчуєте економію. Також допоможе зекономити час та гроші швидка, але плавна їзда, на обертах близько 2500 - 3000.

4. Технічний стан автомобіля.
Заміну фільтрів, масла, свічок виконувати кожні 15 000 км.

5. Шини
Малюнок протектора та якість гуми впливає на опір кочення коліс. Це може збільшити або зменшити витрати палива до 1,5 літра на 100 км. Енергозберігаючі шини, що мають найменший супротив також допоможуть зекономити ваші кошти.
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне