GPS: » » » Tesla оголосила про випуск нових Model S P100D та Model X P100 D з оновленими батареями
Tesla оголосила про випуск нових Model S P100D та Model X P100 D з оновленими батареями
Tesla оголосила про випуск нових акумуляторів ємністю 100 кВт·год та покрашеним режимом прискорення для моделей S та моделей X.
Нові моделі отримали назви Model S P100D та Model X P100D.

Tesla оголосила про випуск нових Model S P100D та Model X P100 D з оновленими батареями

Виробники вважають, що оновлення електромобіля виведе його на третю сходинку рейтингу швидких серійних автомобілів світу. Такі висновки зроблені на основі того, що Model S P100D в режимі Ludicrous Mode розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди. Ціна даної моделі стартуватиме з відмітки 134 000 доларів.Також покращена ємність акумулятора дає можливість проїхати без зарядки майже 500 км.

Що стосується Model X P100D, то вона розганяється до 100 км/год за 2,9 секунди. Без підзарядки може проїхати більше ніж 450 км.

Ще одною з переваг моделей даного ряду є те, що чотиридверна Model S P100D розрахована на п'ятьох дорослих та двох дітей та має великий багажник.

Tesla оголосила про випуск нових Model S P100D та Model X P100 D з оновленими батареями

Теперішні автовласники Model S P90D та Model X P90D матимуть змогу оновити свій автомобіль заміною батареї 90 кВт•год на батарею 100 кВт•год, доплативши 20 000 доларів. У випадку очікування поставки, вартість заміни падає вдвічі. Поставки плануються в наступному місяці, також виробник повідомляє, що спочатку об'єми виробництва будуть обмежені та становитимуть 200 батарейних блоків за тиждень, що рівне приблизно 10% від загальних об'ємів виробництва.
Електромобілізм
Fisker, Inc працює над створенням преміум-електрокара

Хенрік Фіскер відомий світовий дизайнер автомобілів працює над створенням нового електричного авто в компанії Fisker, Inc, що буде представлений в другій половині 2017 року. Визнання йому принесли такі відомі автівки, як Aston Martin V8 Vantage та Aston Martin DB9...
Одномісний триколісний електромобіль Solo від канадської компанії Electra Meccanica

Компанія Electra Meccanica, що знаходиться в Канаді, розробила незвичайний компактний електромобіль Solo. Ззвичайно ж він не замінить звичне для всіх нас авто, але його економічність дійно вражає. Автомобіль має зовсім незвичний дизайн, спереду 2 колеса, а ззаду одне. Розрахований він на одну особу та нагадує міні-електрокар з...
Lamborghini працює над електричним гіперкаром

Нещодавно стало відомо, що компанія Lamborghini працює над створенням електрокара, який вже охрестили Vitola. Згідно звіту, Vitola буде використовувати архітектуру J1, а також інтегровану швидкість зарядки системи.
Есперимент: Ford Fiesta задньопривідний електрокар

Компанія Schaeffler вирішила зробити експеримент з автомобілем Ford Fiesta - зробити його задньопривідним електрокаром. Звичайно, річ не йде про офіційний проект компанії Ford, але як заявили представники Schaeffler, при розробці електромобіля велася активна співпраця з інженерами...
Jaguar презентує свій перший електрокар "E-Pace"

В кінці 2016 року Jaguar представить свій перший електромобіль. По неофіційним даним він отримає назву E-Pace. Позашляховик буде мати платформу Jaguar Land Rover EV та два електродвигуна на кожну вісь окремо. За попередніми даними їх сумарна потужність становитиме...
Партнери
Популярне