GPS: » » » Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6
Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6
2017 Chevrolet Colorado отримує нову 8-ступінчасту автоматичну коробку передач та новенький шестициліндровий бензиновий двигун об'ємом 3,6 літра. Автомобіль надійде у продаж в четвертому кварталі цього року.

Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6

Нова восьми-ступінчаста автоматична коробка передач, замінить попередню шести-ступінчасту. Важить вона приблизно, як і попередня, але у неї перша передача коротша, а загальне передавальне число рівне 7.0, замість 6.0. Автовиробник заявляє, що це допоможе водіям легше розпочати рух при перевезенні важких вантажів. Більш низькі коефіцієнти задньої осі на трансмісії знизять обороти двигуна та збільшать економію палива.

Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6

Завдяки новій трансмісії, Colorado буде ліпша за своїх конкурентів Toyota Tacoma, Honda Ridgeline та Nissan Frontier, які пропонують не більше шести передач.

Також слід відмітити, що новий покращений двигун має потужність рівну 308 кінських сил (при 6800 обертах за хвилину), а максимальний крутний момент рівний 373 Нм (при 4000 обертах за хвилину). Попередній двигун мав 305 кінських сил та 365 Нм.

Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6

Як вже зазначалось вище, об'єм двигуна залишився 3,6 літра, але він відрізняється покрашеною системою зміни фаз газорозподілу на вході та виході, що забезпечується завдяки прямому вприску палива та наявністю системи деактивації циліндрів при невеликому навантаженні.

Вартість даної моделі на даний час складає 20,1 тисяч доларів.

Chevrolet Colorado 2017 буде мати 8 швидкостей та новий двигун V6
Автомобілізм
Volkswagen припиняє випуск відомого хетчбека

Як повідомляє компанія Volkswagen до кінця серпня 2017 року вони планують припинити виробництво ефектного хетчбека Volkswagen Scirocco. Цей іміджевий автомобіль рік за роком втрачав популярність, і, врешті-решт, був визнаний німцями безперспективним.
Scirocco третього покоління був відроджений у 2008 році, а в 2014 пройшов через
Як обрати диски для автомобіля

Найважливішим елементом автомобіля є колесо. Походження колеса тягнеться з 5 тисячоліття до н.е. Раніше воно виглядало досить просто, без всяких зайвих елементів. На сьогоднішній день виробництво коліс не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, виробники вигадують різний дизайн, покращуючи якість
Mercedes готує сюрприз для своїх шанувальників (відео)

Компанія Mercedes опублікувала коротке відео на своїй сторінці в Instagram з головним дизайнером Gorden Wagener, оголосивши про майбутній сюрприз. На столі знаходяться кілька ескізів, і в той час як автовиробник фокусується в основному на дизайні фантастичних коліс, вже є можливість помітити...
Daimler інвестує кошти в літаюче таксі

Транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, штаб-квартира якого знаходиться в Німеччині інвестував 25 млн євро (30 млн долларів) в літаючий транспорт Volocopter. Повідомляється, що всі інвестиційні гроші Daimler будуть спрямовані на розробку роботизованого таксі, а також на розвиток технологій для легкових...
Допустима швидкість в населених пунктах можливо буде знижена

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху» в частині зниження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до...
Партнери
Популярне